Haberlerimiz

Yayınlanan haberler 17 October 2023

JANNY MT Grand Prix Impact'in ilk 100'ünde

Grand Prix Impact jürisi önüne çıkmak üzere 8 Kasım'da Paris'te seçilen 100 Fransız şirketi arasında yer almaktan onur duyuyoruz. Bu prestijli yarışmanın amacı, sunulan on ödül kategorisi arasından ekolojik dönüşüm açısından en iyi yenilikleri sunarak öne çıkan 10 şirketi ödüllendirmektir. Bu girişim, ekonomik aktörleri gezegenimizi korumaya yardımcı olmak için sürdürülebilir projelere katılmaya teşvik etmek üzere tasarlanmıştır.

Janny MT'nin Tarım ve Gıda kategorisindeki sıralamasına 8 Kasım'da göz atabilirsiniz.

Yayınlanan haberler 09 October 2023

JANNY MT dünya çapında koruma: Belçika 🇧🇪

Belçika, 30.688 km2'lik bir alanı kaplayan ve iki bölgeye ayrılmış küçük bir ülkedir:
- Çoğu küçük olan ve yerel pazara yönelik pazarlama kanalları etrafında bireysel olarak örgütlenmiş, tür, çeşit ve tat çeşitliliğine sahip, katma değeri yüksek üretim birimlerinin dağılmasıyla karakterize edilen Valonya.
- En çok üretimin yapıldığı yer Flanders. 2022 yılında Belçikalı çiftçiler taze pazar için toplam 794.000 ton sebze üretmiştir.

Janny MT, 2009 yılından bu yana 200'den fazla Belçikalı meyve ve sebze yetiştiricisini desteklemektedir. Janny MT konservasyonu, sezon sonunda avantajlı fiyatlardan faydalanmak için satışların geç konumlandırılmasını güçlendiriyor.
Lahanalar, pırasalar ve şalgamlar Janny MT modülleri ile stratejik olarak çalışılabilecek ürünlere mükemmel örneklerdir.
Kısa dağıtım devrelerinde elma ve armut için vazgeçilmez olan Janny MT modülleri, 15 yıldır doğrudan satış çiftlikleri tarafından benimsenmiştir.

Flaman ve Valon yetiştiricilerle projeler geliştirmekten keyif almaya devam ediyoruz.

Tüm Belçikalı yetiştiricilere 2023 hasadı kutlu olsun!

Yayınlanan haberler 28 September 2023

Janny MT Tech&Bio'da

Fransa'nın dört bir yanından gelen üreticileri 20 ve 21 Eylül tarihlerinde Bourg-lès-Valence'da düzenlenen Tech&Bio fuarının 2023 edisyonunda ağırlamaktan mutluluk duyduk.

Her iki yılda bir düzenlenen bu uluslararası fuar, organik tarımla uğraşan insanlarla tanışmak ve tarımdaki en son yenilikleri keşfetmek için bir fırsattır.

Yayınlanan haberler 18 September 2023

Janny MT İtalya'da

Geçen hafta Benoit ve Léo İtalya'da, Torino ve Venedik arasındaydı.

Janny MT'nin korunması konusunda İtalyan üreticilerle bir hafta boyunca görüş alışverişinde bulundular.

Kestane, radika, yaban mersini, elma, armut üreticileriyle bir araya geldiler... Meyve ve sebze açısından zengin bir bölge.
Misafirperverlikleri ve görüşmelerimizin kalitesi için üreticilere çok teşekkür ederiz.

Önümüzde harika projeler var.

Yayınlanan haberler 03 July 2023

Janny MT Chestnut Day'de!

Syndicat des Producteurs de Marrons et Châtaignes du Périgord, 1 Temmuz Cumartesi günü Kestane Günü için bizi Dordogne'daki Cénac ve Saint-Julien'de ağırlamaktan mutluluk duydu.
İklim değişikliğinden etkilenen ancak her zaman yeni inovasyonlar arayışında olan bu sektörde çok ilginç insanlarla tanışma fırsatımız oldu. Kestane depolama birkaç yıl içinde üreticiler için çok önemli olacak ve biz de bu geçiş sürecinde onlara destek olmaya hazırız.

Yayınlanan haberler 16 June 2023

Janny MT Oko-Feldtage 'de

14 ve 15 Haziran tarihlerinde Almanya'nın Stuttgart kentinde düzenlenen Oko-Feldtage ticaret fuarına katılarak pazar bahçeciliği konusunda uzmanlaşmış ortağımızı destekledik. Bu son derece dinamik fuar, sebze yetiştiriciliğine yönelik geniş bir ekipman yelpazesini keşfetmemizi sağladı.
Açık alan sebzelerinin korunmasıyla ilgilenen insanlarla tanışmak için harika bir fırsattı.

2025'teki bir sonraki fuarı dört gözle bekliyoruz.