ŞirketJanny MT

Birkaç sayıda

Creazione dell’azienda

2009

Şirket kuruluşu
Moduli AC attualmente in uso

100000

KA modülleri kullanımda
Paesi

35

Ülke

Uzmanlığımız

#traduis('AC')#

AtmosferKontrollü

Daha fazlasını bul
#traduis('AC')#

DepolamaSu geçirmez

Daha fazlasını bul

Tarihimiz

1998
2008
2008
2009
2010
2011
2015
2018
2020

Değerlerimiz ve taahhütümüz

 • Responsabilità ambientale

  Çevresel sorumluluk

  Çevreye saygı ve sürdürülebilir kalkınma Janny MT'nin faaliyetlerine yön veren değerlerin başında gelmektedir. Bu değerler, 15 yılı aşkın süredir doğal olarak, sarf malzemesi olmadan çalışan ve uygulamaları üretim kayıplarını ve gıda israfını sınırlayan ekipmanlarla modüllerimizin kullanımında somut ifadesini bulmaktadır.
 • Dare un valore aggiunto all'agricoltura

  Tarıma değer katmak

  Üreticilerin üretimlerine daha fazla değer vermelerini sağlamak, Janny MT'nin her koruma projesinin uygulanmasında izlediği ortak noktadır. Kalitenin en iyi şekilde korunması ve stoktan çıkarma esnekliği sayesinde, her şeyden önce çiftçilerin iyileştirmeye çalıştığımız çalışmalarından elde edebilecekleri değerdir.
 • La qualità

  Kalite

  İster kontrollü atmosferde ister sızdırmaz depolamada olsun, müşterilerimiz, ekipmanımızın mahsul kalitesini uzun depolama süreleri boyunca koruma yeteneğini takdir ediyor. Saklama sonuçlarının kalitesine şaşıran bir üreticinin modüllerden çıkan ürünlerini "yeni hasat edilmiş gibi aynı kalitede" bulmanın sevincini dile getirmesi bizim için gerçekten bir zevk. Ekipmanlarımızın güvenilirliğine de yansıyan bir değer.
 • L'innovazione

  Yenilik

  JANNY MT ekibimizin yenilikçiliğe yönelik özgün yaklaşımı, kontrollü atmosferi hem doğal, hem paletli kutu formatında hem de çok çeşitli meyve ve sebzeler için kullanılabilir hale getirmeyi mümkün kıldı. Bu zorluk, kullanımı şaşırtıcı derecede kolay olan ekipmanlar geliştirilerek karşılandı. Bu yenilik zevki, ürünlerimizin evriminde bize rehberlik etmeye bugün de devam ediyor.